A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ ТАРАЩАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 24.12.2020 РОКУ № 75-02-VIII "ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОГРАМИ "ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ТАРАЩАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 2021 РІК"

Дата: 19.03.2021 11:25
Кількість переглядів: 172

               УКРАЇНА

    КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

               ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №00-07-VIII

 

26 березня 2021 р                                                                                                    м.Тараща

 

Про внесення змін до рішення Таращанської міської ради від

24.12.2020р №75-02-VІІІ «Про затвердження Програми

«Підвищення безпеки дорожнього руху в населених пунктах

Таращанської міської ради на 2021рік»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, врахувавши пропозиції постійної комісії Таращанської міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку промисловості та підприємництва, ремонту доріг та комунікацій, врахувавши пропозиції постійної комісії Таращанської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, Таращанська міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до  Програми «Підвищення безпеки дорожнього руху в населених пунктах Таращанської міської ради на 2021рік», а  саме:
    1. Внести зміни в Розділ 1 «Паспорт програми»:

 пункт 5 «Учасники програми» «депутати Таращанської міської ради, комісія з питань житлово-комунального господарства, розвитку промисловості та підприємництва, будівництва і ремонту доріг та комунікацій, директори комунальних підприємств Таращанської міської ради, виконавчий комітет» замінити на «Таращанська міська рада, виконавчий комітет Таращанської міської ради, КП «Благоустрій»

пункт 7 цифри «4000,0» тис.грн замінити на «4160,0» тис.грн

  1. 1. Змінити назву розділу 6 «Заходи по підвищенню безпеки дорожнього руху в м.Тараща на 2021роки» на «Заходи по підвищенню безпеки дорожнього руху в Таращанській міській територіальній громаді на 2021рік». Викласти розділ 6 Програми, що додається в новій редакції.
    1. Внести зміни в розділ 7 «Обсяги фінансового забезпечення заходів Програми з визначенням джерел фінансування», виклавши його в новій редакції, що додається.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Таращанської міської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Міський голова                                                                          Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

Тараща

26  березня 2021 р.

№ 00-07-VIII


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь