A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЩОДО КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ В МЕЖАХ МІСТА

Дата: 19.03.2021 13:11
Кількість переглядів: 176

 

 

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я №  -07-VIII

 

26 березня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на виготовлення

землевпорядної  документації щодо

користування земельними ділянками

в межах міста

 

1. Розглянувши заяву від 22.02.2021 року Товариства з обмеженою відповідальністю «Птахопідприємство-Маргус», місцезнаходження юридичної особи Господарський масив, будинок 30 сільрада Лісовицька Київської області, про надання дозволу на розробку землевпорядної документації щодо передачі в користування на умовах оренди земльної ділянки площею 2,12 га по вулиці Липнева в межах міста Тараща, на якій розташовані нежитлові будівлі та на період розробки землевпорядної документації надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки терміном на один рік, додані до неї копії Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи Серія А00 № 542108, Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Статут ТОВ «Птахопідприємство-Маргус», керуючись ст.ст. 12, 124, 181-185, 186-1, Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 19, 20, 22, 25, 26, 27 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська  міська рада, -

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Птахопідприємство-Маргус», місцезнаходження юридичної особи Господарський масив, будинок 30 сільрада Лісовицька Київської області, ідентифікаційний код юридичної особи 30229881, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в користування на умовах оренди площею 2,12 га по вул. Липнева, 28 в межах міста Тараща, як земель для іншого сільськогосподарського призначення (секція А код 01.13 КВЦПЗ).

1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Птахопідприємство-Маргус», місцезнаходження юридичної особи Господарський масив, будинок 30 сільрада Лісовицька Київської області, укласти договір на виконання робіт по розробці технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Липнева, 28 м. Тараща із ліцензованою землевпорядною організацією.

1.3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки по вул. Липнева, 28 в межах міста Тараща провести в ході виконання робіт по розробці технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в користування на умовах оренди.

1.4. Термін дії дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Птахопідприємство-Маргус», місцезнаходження юридичної особи Господарський масив, будинок 30 сільрада Лісовицька Київської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в користування на умовах оренди площею 2,12 га по вул. Липнева, 28 м. Тараща, як земель для іншого сільськогосподарського призначення (секція А код 01.13 КВЦПЗ), встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

1.5. Передати Товариству з обмеженою відповідальністю «Птахопідприємство-Маргус», місцезнаходження юридичної особи Господарський масив, будинок 30 сільрада Лісовицька Київської області, ідентифікаційний код юридичної особи 30229881 на період розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в тимчасове користування земельну ділянку площею 2,12 га по вул. Липнева, 28 в межах міста Тараща, як земель для іншого сільськогосподарського призначення - під господарськими будівлями і дворами, терміном до 1 року з 01.04.2021 року по 30.03.2022 року.

1.6. На період розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Птахопідприємство-Маргус», місцезнаходження юридичної особи Господарський масив, будинок 30 сільрада Лісовицька Київської області, ідентифікаційний код юридичної особи 30229881, на укладання договору оренди земельної ділянки площею 2,12 га по вул. Липнева, 28 в межах міста Тараща, як земель для іншого сільськогосподарського призначення - під господарськими будівлями і дворами, терміном до 1 року з 01.04.2021 року по 30.03.2022 року.

 

 

Міський голова                                                                    Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

березня 2021 року

№  –  – VІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь