Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Чернин

Дата: 11.05.2021 12:50
Кількість переглядів: 273

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 404-08-VIII

 

29 квітня 2021 року                                                                                     м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських

будівель і споруд в межах села Чернин

 

Розглянувши заяву від 14.04.2021 року ШЕКЕРИ Євгенії Титівни, зареєстрованої по вул. Попівка, 25 с. Чернин Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою для безоплатної передачі у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 0,25 га по вул. Попівка, 25 в с. Чернин, додані до неї копії паспорта громадянина України, картки фізичної особи – платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, Технічного паспорту на будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами, керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл ШЕКЕРІ Євгенії Титівні, зареєстрованій вул. Попівка, 25 с. Чернин Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 1762314302 на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га по вул. Попівка, 25 в с. Чернин Білоцерківського району Київської області.

2. Зобов’язати ШЕКЕРІ Євгенії Титівні, якій надано дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га по вул. Попівка, 25 в межах с. Чернин Білоцерківського району Київської області використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та дотримуватись вимог ст. ст. 91, 96 Земельного кодексу України.

3. Довести до відома ШЕКЕРІ Євгенії Титівні, що відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав.

4. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Термін дії дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га по вул. Попівка, 25 в межах села Чернин Білоцерківського району Київської області встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

29 квітня 2021 року

№ 404–08–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь