A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про розробку Проєкту детального плану території кварталу в межах вулиць Молодіжна, Перемоги, Миру та Стадіонна з містобудівними умовами та обмеженнями на території с. Лісовичі, Таращанської міської територіальної громади, Білоцерківського райо

Дата: 10.06.2021 16:35
Кількість переглядів: 81

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТаращанськА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ 000-10-VIII

 

 ___________20_____р.                                                                 м. Тараща

 

Про розробку Проєкту

детального плану території

кварталу в межах вулиць

Молодіжна, Перемоги, Миру та

Стадіонна з містобудівними умовами та

обмеженнями на території с. Лісовичі,

Таращанської міської територіальної громади,

Білоцерківського району, Київської області

 

Розглянувши подання виконавчого комітету Таращанської міської ради від 27 травня 2021 року № 387-вих-21 про розробку проєкту детального плану території кварталу в межах вулиць Молодіжна, Перемоги, Миру та Стадіонна з містобудівними умовами та обмеженнями на території с. Лісовичі, Таращанської міської територіальної громади, Білоцерківського району, Київської області, керуючись ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 2, 5, 8, 10, 16, 19, 20, 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 2, 5, 7, 12, 20, 21 Закону України «Про основи містобудування», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Дати дозвіл виконавчому комітету Таращанської міської ради на розробку Проєкту детального плану території кварталу в межах вулиць Молодіжна, Перемоги, Миру та Стадіонна з містобудівними умовами та обмеженнями на території с. Лісовичі, Таращанської міської територіальної громади, Білоцерківського району, Київської області.
 2. Визначити замовником містобудівної документації, зазначеної                 п. 1 цього рішення, виконавчий комітет Таращанської міської ради.
 3. Доручити виконавчому комітету Таращанської міської ради розробити та укласти трьохсторонній договір щодо виконання робіт по розробці Проєкту детального плану території кварталу в межах вулиць Молодіжна, Перемоги, Миру та Стадіонна з містобудівними умовами та обмеженнями на території с. Лісовичі, Таращанської територіальної громади, Білоцерківського району, Київської області.
 4. Дати дозвіл виконавчому комітету Таращанської міської ради на виконання геодезичних робіт в межах вулиць Молодіжна, Перемоги, Миру та Стадіонна з містобудівними умовами та обмеженнями на території с. Лісовичі, Таращанської міської територіальної громади, Білоцерківського району, Київської області.
 5. Термін дії дозволу на розробку Проєкту детального плану території кварталу в межах вулиць Молодіжна, Перемоги, Миру та Стадіонна з містобудівними умовами та обмеженнями на території с. Лісовичі, Таращанської міської територіальної громади, Білоцерківського району, Київської області встановити 1 рік від дня прийняття рішення.
 6. Виконавчому комітету Таращанської міської ради:
  1. Оприлюднити дане рішення шляхом його опублікування в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради протягом 10 робочих днів з дня його затвердження.
  2. Забезпечити реєстрацію, розгляд замовником, розробником узагальнення пропозицій громадськості до Проєкту детального плану території кварталу в межах вулиць Молодіжна, Перемоги, Миру та Стадіонна з містобудівними умовами та обмеженнями на території с. Лісовичі, Таращанської міської територіальної громади, Білоцерківського району, Київської області.
  3. Після розроблення, проведення громадських слухань та містобудівної ради виконавчому комітету Таращанської міської ради подати зазначені зміни до детального плану на затвердження сесії Таращанської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

 

 

Міський голова                                                            Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

___________20_____р.

№_________________

 

Головний спеціаліст


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь