A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща

Дата: 10.06.2021 09:05
Кількість переглядів: 89

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                              м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель

і споруд в межах міста Тараща

 

Розглянувши заяву від 11.05.2021 року ЗОРІ Едуарда Вадимовича, зареєстрованого вул. Василя Стуса, 14 м. Тараща Білоцерківського району Київської області про виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку по вул. Василя Стуса, 16 м. Тараща та надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,10 га, керуючись ст. ст. 12, 40, 116 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 19, 20, 22, 25, 26, 27 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», Тимчасовим положенням «Про порядок надання в користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і споруд та гаражного будівництва громадянам міста із земель запасу міського фонду на території Таращанської міської ради» затвердженого рішенням Таращанської міської ради від 21.08.07 року № 128-11-V зі змінами згідно рішення від 20.01.2012 року № 230-15-VІ, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Виділити ЗОРІ Едуарду Вадимовичу, зареєстрованому вул. Василя Стуса, 14 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3376513316, який перебуває на черзі виконкому міської ради на отримання земельної ділянки для будівництва житлового будинку, земельну ділянку орієнтовною площею 0,10 га по вул. Василя Стуса, 16 в межах міста Тараща.

2. Дати дозвіл ЗОРІ Едуарду Вадимовичу, зареєстрованому вул. Василя Стуса, 14 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3376513316, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування орієнтовною площею 0,10 га по вул. Василя Стуса, 16 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах м.Тараща.

3. ЗОРІ Едуарду Вадимовичу замовити в суб'єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

4. Строк дії дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах м. Тараща встановити один рік від дня прийняття рішення.

5. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд подати на затвердження Таращанській міській раді для послідуючої передачі в користування на умовах оренди та укладання договору оренди земельної ділянки з ЗОРЕЮ Едуардом Вадимовичем, зареєстрованим вул. Василя Стуса, 14 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3376513316,.

6. Земельну ділянку по вул. Василя Стуса, 16 в межах міста Тараща на яку протягом встановленого терміну дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд вказана документація не буде виготовлена, зарахувати до земель запасу міської ради громадської та житлової забудови - для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

 

Міський голова                                                                    Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

червня 2021 року

№  –10– VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь