A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Лука.

Дата: 10.06.2021 14:25
Кількість переглядів: 38

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                         м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у

власність для ведення особистого

селянського господарства в межах

села Лука.

 

Розглянувши заяву від 17.05.2021 року ЦЮНИКА Руслана Ігоровича, зареєстрованого бульвар Верховної ради, 27Б кв. 26 м. Київ, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,06 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Волі в межах села Лука Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, довідки про реєстрацію місця проживання, договора купівлі-продажу житлового будинку, договора купівлі-продажу земельної ділянки, графічні матеріали з бажаним місцем розташування земельних ділянок, керуючись ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ЦЮНИКУ Руслану Ігоровичу, зареєстрованому бульвар Верховної ради, 27Б кв. 26 м. Київ ідентифікаційний номер 2705512499, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,06 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Волі в межах села Лука Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. ЦЮНИКУ Руслану Ігоровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу ЦЮНИКУ Руслану Ігоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

червня 2021 року

№– 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь