A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Юшків Ріг.

Дата: 10.06.2021 14:34
Кількість переглядів: 69

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                         м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства в межах

села Юшків Ріг.

 

Розглянувши заяву від 17.05.2021 року ПОГОРІЛОГО Сергія Олександровича, зареєстрованого вул. Житньоторзька, 8, м. Київ про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,38 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова, 43 та площею 0,25 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Польова, б/н, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, картки фізичної особи - платника податків, заява Погорілого О.С. про надання згоди на передачу земельних ділянок у власність, інформаційна довідка, викопіювання на якому відображені місця розташування земельних ділянок ,керуючись ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 «Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ПОГОРІЛОМУ Сергію Олександровичу, зареєстрованому вул. Житньоторзька, 8, м. Київ ідентифікаційний номер 3118200497 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,38 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Польова, 43 в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ПОГОРІЛОМУ Сергію Олександровичу зареєстрованому вул. Житньоторзька, 8, м. Київ ідентифікаційний номер 3118200497 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Польова, б/н в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. ПОГОРІЛОМУ Сергію Олександровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу ПОГОРІЛОМУ Сергію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

червня 2021 року

№  – 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь