A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міс

Дата: 10.06.2021 16:16
Кількість переглядів: 71

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                         м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель

і споруд в межах міста Тараща

 

Розглянувши заяву від 11.05.2021 року КЕРПАТЕНКА Миколи Анастасійовича, зареєстрованого вул. Михайлівська, 2А м. Тараща Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,10 га по вул. Набережна, 81 в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області для безоплатної передачі у власність, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, Договір № 287 оренди земельної ділянки, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, керуючись ст. ст. 12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 19, 20, 22, 25, 26, 27, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл КЕРПАТЕНКУ Миколі Анастасійовичу, зареєстрованому вул. Михайлівська, 2А м. Тараща Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 2158610119, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,10 га по вулиці Набережна, 81 в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області.

2. КЕРПАТЕНКУ Миколі Анастасійовичу, замовити в суб'єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,10 га по вулиці Набережна, 81 в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області.

3. Строк дії дозволу КЕРПАТЕНКУ Миколі Анастасійовичу, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд встановити один рік від дня прийняття рішення.

4. Розроблену технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд подати на затвердження Таращанській міській раді для послідуючої передачі у власність.

5. Земельну ділянку в межах міста Тараща на яку протягом встановленого терміну дозволу вказана документація не буде виготовлена, зарахувати до земель запасу міської ради громадської та житлової забудови - для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

червня 2021 року

№– 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь