A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Велика Березянка.

Дата: 10.06.2021 16:20
Кількість переглядів: 99

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                          м.Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність в межах села Велика Березянка.

 

Розглянувши заяву від 13.05.2021 року МАРЧЕНКА Андрія Миколайовича, зареєстрованого по вул. Лесі Українки, 8 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку Землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею: 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,05 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лесі Українки, 8 в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, договора дарування будинку, технічного паспорта на житлову будівлю, картки фізичної особи - платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 22, 40, 116, 118, 121, 122 «Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл МАРЧЕНКУ Андрію Миколайовичу, зареєстрованому вул. Лесі Українки, 8 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2617704112 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лесі Українки, 8 в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл МАРЧЕНКУ Андрію Миколайовичу, зареєстрованому вул. Лесі Українки, 8 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2617704112 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,05 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лесі Українки в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. МАРЧЕНКУ Андрію Миколайовичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу МАРЧЕНКУ Андрію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№  – 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь