A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Лука

Дата: 10.06.2021 16:29
Кількість переглядів: 125

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                          м.Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проектів землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність в межах села Лука

 

Розглянувши заяву від 17.05.2021 року ЧУПРИНИ Андрія Миколайовича, зареєстрованого вул. Степова, 12 с. Лука Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею: 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,14 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Степовій, 12 в межах села Лука Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, свідоцтва про право на спадщину за заповітом, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 22, 40, 116, 118, 121, 122 «Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ЧУПРИНІ Андрію Миколайовичу зареєстрованому вул. Степова, 12 с. Лука Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2126324195 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Степовій, 12 в межах села Лука Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ЧУПРИНІ Андрію Миколайовичу, зареєстрованому вул. Степова, 12 с. Лука Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2126324195 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,14 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Степовій в межах села Лука Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. ЧУПРИНІ Андрію Миколайовичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу ЧУПРИНІ Андрію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№  – 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь