A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Велика Березянка.

Дата: 10.06.2021 16:30
Кількість переглядів: 88

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                          м.Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність в межах села Велика Березянка.

 

Розглянувши заяву від 17.05.2021 року ХАЛАМЕЙДИ Валентини Василівни зареєстрованої по вул. Лесі Українки, 35 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,0995 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, і споруд та площею 0,3305 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лесі Українки, 35 в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, договору купівлі – продажу житлового будинку, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, фрагмента технічного паспорту на садибний (індивідуальний ) житловий будинок, картки платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 22, 40, 116, 118, 121, 122 «Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ХАЛАМЕЙДІ Валентині Василівні, зареєстрованій вул. Лесі Українки, 35 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3074120946 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,0995 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лесі Українки, 35 в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ХАЛАМЕЙДІ Валентині Василівні, зареєстрованій вул. Лесі Українки, 35 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3074120946 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3305 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лесі Українки в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. ХАЛАМЕЙДІ Валентині Василівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу ХАЛАМЕЙДІ Валентині Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№  – 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь