A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Маковецьке.

Дата: 10.06.2021 16:32
Кількість переглядів: 123

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                         м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність в межах села Маковецьке.

 

Розглянувши заяву від 17.05.2021 року МАКОВЕЦЬКОГО Олександра Петровича, зареєстрованого вул. Щорса, 17 с. Лука Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,95 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лісова в межах села Маковецьке Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, картки фізичної особи – платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 22, 40, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл МАКОВЕЦЬКОМУ Олександру Петровичу, зареєстрованому вул. Щорса, 17 с. Лука Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3405315612 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лісова в межах села Маковецьке Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл МАКОВЕЦЬКОМУ Олександру Петровичу, зареєстрованому вул. Щорса, 17 с. Лука Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3405315612 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,95 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лісова в межах села Маковецьке Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. МАКОВЕЦЬКОМУ Олександру Петровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5  Строк дії дозволу МАКОВЕЦЬКОМУ Олександру Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№  – 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь