A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міс

Дата: 10.06.2021 16:33
Кількість переглядів: 116

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                         м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель

і споруд в межах міста Тараща

 

Розглянувши заяву від 19.05.2021 року КОБКО Ігоря Анатолійовича, зареєстрованого вул. Шевченка, 25 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0627 га по вул. Борідченка, 11 в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області для безоплатної передачі у власність, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, посвідчення учасника бойових дії, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, керуючись ст. ст. 12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 19, 20, 22, 25, 26, 27, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл КОБКО Ігорю Анатолійовичу, зареєстрованому вул. Шевченка, 25 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 2629912951, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0627 га по вулиці Борідченка, 11 в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області.

2. КОБКО Ігорю Анатолійовичу замовити в суб'єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0627 га по вулиці Борідченка, 11 в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області.

3. Строк дії дозволу КОБКО Ігорю Анатолійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд встановити один рік від дня прийняття рішення.

4. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд подати на затвердження Таращанській міській раді для послідуючої передачі у власність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№– 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь