A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща.

Дата: 10.06.2021 12:43
Кількість переглядів: 94

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки для будівництва

і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

в межах міста Тараща.

 

Розглянувши спільну заяву від 14.05.2021 року КРУКІВСЬКОЇ Любові Валентинівни, зареєстрованої вул. Грінченка Бориса, 7 м. Тараща Білоцерківського району Київської області та ШАРАЄВСЬКОЇ Світлани Вікторівни, зареєстрованої вул. Грінченка Бориса, 14 м. Тараща Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,06 га по вулиці Вишнева, 13 в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області, додані копії паспортів громадян України, картки фізичної особи - платника податків, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя, свідоцтва про право на спадщину за законом, керуючись ст. ст. 12, 22, 40, 122, 186, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл КРУКІВСЬКІЙ Любові Валентинівні, зареєстрованій вул. Грінченка Бориса, 7 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2286322102 та ШАРАЄВСЬКІЙ Світлані Вікторівні, зареєстрованій вул. Грінченка Бориса, 14 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3067317061 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,06 га по вулиці Вишнева, 13 в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області.

2. КРУКІВСЬКІЙ Любові Валентинівні та ШАРАЄВСЬКІЙ Світлані Вікторівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки по вулиці Вишнева, 13 в межах міста Тараща провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу КРУКІВСЬКІЙ Любові Валентинівні та ШАРАЄВСЬКІЙ Світлані Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№  – 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

_________І.О.КОБДІД


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь