A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами села Станишівка

Дата: 10.06.2021 12:44
Кількість переглядів: 99

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

землевпорядної документації

для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

за межами села Станишівка

 

Розглянувши заяву від 17.05.2021 року КРАВЧУК Тетяни Євгенівни, зареєстрованої вул. Соборності, 90 кв. 70 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 2,649 га (земельна частка (пай) № 307) та орієнтовною площею 2,48 га (земельна частка (пай) № 283) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Станишівка, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про реєстрацію місця проживання, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, Свідоцтва про право на спадщину за законом, сертифіката на земельну частку (пай), довідки Таращанської міської ради про номер паїв, викопіювання з схеми поділу земель колективної власності земельних часток (паї) на якому відображено місця розташування земельних ділянок та взявши до уваги, що на земельну ділянку площею 2,649 га, яка згідно схеми поділу на земельні частки(паї) рахується під номером 307 виготовлений Державний акт Серія-Р1 № 217398, виданий 18.06.2002 року, про що свідчить Свідоцтво про право на спадщину за законом, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель с/г призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст. ст. 12, 22,  116, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

  1. Дати дозвіл КРАВЧУК Тетяні Євгенівні, зареєстрованій вул. Соборності, 90 кв. 70 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області ідентифікаційний номер 2719605909 на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 2,48 га що розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Станишівка, яка згідно схеми розпаювання земель колективної власності КСП « Мала Березянка» рахується за номером 283.

2. КРАВЧУК Тетяні Євгенівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Відмовити КРАВЧУК Тетяні Євгенівні у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,649 га, що розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Станишівка, яка згідно схеми розпаювання земель колективної власності КСП « Мала Березянка» рахується за номером 307.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№–10–VІІІ

 

Головний спеціаліст

__________ І.О. КОБДІД


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь