A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами села Северинівка

Дата: 10.06.2021 12:46
Кількість переглядів: 96

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-10-VIII

 

червня 2021 року                                                                                         м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність для ведення

особистого селянського господарства в межах

та за межами села Северинівка

 

Розглянувши заяву від 17.05.2021 року МАРЧЕНКО Валентини Олексіївни, зареєстрованої с. Северинівка Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства з них: по вул. Польова орієнтовною площею 1,00 га, по вул. Польова орієнтовною площею 0,40 га в межах села Северинівка та орієнтовною площею 0,60 га в адміністративних межах Таращанської міської ради по за межами села Северинівка Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, картки платника податків, викопіювання на якому відображені місця розташування земельних ділянок, взявши до уваги, що бажане місце розташування земельних ділянок орієнтовною площею 1,00 га та 0,40 га по вул. Польова відповідно до Генерального плану с. Северинівка відносяться до земель житлової забудови та комунальних складських територій, відповідно, керуючись ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл МАРЧЕНКО Валентині Олексіївні зареєстрованій с. Северинівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2423522843 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,60 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Северинівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. МАРЧЕНКО Валентині Олексіївні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки орієнтовною площею 0,60 га, яка знаходиться за межами с. Северинівка провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу МАРЧЕНКО Валентині Олексіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

5. Відмовити МАРЧЕНКО Валентині Олексіївні зареєстрованій с. Северинівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2423522843 в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,00 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Польова в межах села Северинівка Білоцерківського району Київської області.

6. Відмовити МАРЧЕНКО Валентині Олексіївні зареєстрованій с. Северинівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2423522843 в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,40 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Польова в межах села Северинівка Білоцерківського району Київської області.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№  – 10 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

__________І.О.КОБДІД


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь