A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Велика Березя

Дата: 10.06.2021 14:38
Кількість переглядів: 102

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -10-VIII

 

червня 2021 року                                                                            м. Тараща

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд в межах

села Велика Березянка

 

         Розглянувши заяву від 24.05.2021 року ОРЛЮК Надії Федосіївни, зареєстрованої вул. Затишна, 11, с. Велика Березянка, Білоцерківського району, Київської області про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташований житловий будинок, що знаходиться у її користуванні та передачі у власність земельної ділянки площею 0,2500 га кадастровий номер земельної ділянки 3224480501:01:004:0084 по вул. Затишна, 11 в межах с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), додану до неї Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Орлюк Надії Феодосіївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Велика Березянка, вул. Затишна, 11, Великоберезянської сільської ради, Таращанського району, Київської області, виготовлену ФОП Горбуненко Віталій Миколайович, Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 18.05.2021 року, згідно ст. 12, 40, 81, 110, 111, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться у користуванні гр. Орлюк Надії Федосіївни, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах с. Велика Березянка, вул. Затишна, 11, Великоберезянської сільської ради, Таращанського району, Київської області, виготовлену ТОВ «ЕКСПЕРТЦЕНТР».

2. Передати у власність ОРЛЮК Надії Федосіївні, зареєстрованій вул. Затишна, 11, с. Велика Березянка, Білоцерківського району, Київської області, ідентифікаційний номер 1956105362 земельну ділянку по вул. Затишна, 11, с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224480501:01:004:0084 (Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 18.05.2021 року).

3. Попередити ОРЛЮК Надію Федосіївну про наступні обмеження на використання земельної ділянки, яка передається у власність по вул. Затишна, 11 в межах с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224480501:01:004:0084:

  • земельна ділянка повинна використовуватись з дотриманням обов’язків землевласників та добросусідства;
  • без зміни цільового призначення та виконанні накладених обмежень (код 01.06.05 Класифікатора обмежень та обтяжень у використанні земельної ділянки);
  • будь яке будівництво на ділянці підлягає погодженню з органами, визначеними законодавством.

4. ОРЛЮК Надії Федосіївні зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право власності на земельну ділянку по вул. Затишна, 11 в межах с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224480501:01:004:0084.

5. Надати Таращанській міській раді першочергове право на викуп приватизованої земельної ділянки по вул. Затишна, 11 в межах с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224480501:01:004:0084 при проведенні необхідних робіт по забудівлі, реконструкції та благоустрою відповідної території, для будівництва об’єктів загальнодержавних потреб та комунальної власності.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№–10–VІІІ

Головний спеціаліст

__________ І.О.КОБДІД

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь