A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Ківшовата

Дата: 10.06.2021 14:42
Кількість переглядів: 78

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -10-VIII

 

червня 2021 року                                                                               м. Тараща

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд

в межах села Ківшовата

 

         Розглянувши клопотання від 24.05.2021 року ПП «АЛ-МАЗ», місцезнаходження юридичної особи вул. Франка, 6 м. Богуслав Київської області, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташований житловий будинок та передачі у власність земельної ділянки площею 0,2500 га кадастровий номер земельної ділянки 3224481901:01:010:0136 по вул. Богдана Хмельницького, 24 в межах села Ківшовата, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), додану Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Житника Володимира Васильовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Богдана Хмельницького, 24 в межах с. Ківшовата, Білоцерківського району, Київської області, виготовлену ПП «АЛ-МАЗ», Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 13.05.2021 року, згідно ст. 12, 40, 81, 110, 111, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

1. Затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що перебувають в користуванні гр. Житника Володимира Васильовича по вулиці Богдана Хмельницького, 24 в межах с. Ківшовата, Білоцерківського району, Київської області, виготовлену ПП «АЛ-МАЗ».

2. Передати у власність ЖИТНИКУ Володимиру Васильовичу, зареєстрованому вул. Б. Хмельницького, 24, с. Ківшовата, Білоцерківського району, Київської області, ідентифікаційний номер 3019300916 земельну ділянку по вул. Богдана Хмельницького, 24, с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224481901:01:010:0136 (Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 13.05.2021 року).

3. Попередити ЖИТНИКА Володимира Васильовича про наступні обмеження на використання земельної ділянки, яка передається у власність по вул. Богдана Хмельницького, 24, с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224481901:01:010:0136:

  • земельна ділянка повинна використовуватись з дотриманням обов’язків землевласників та добросусідства;
  • без зміни цільового призначення та виконанні накладених обмежень (код 01.06.05 Класифікатора обмежень та обтяжень у використанні земельної ділянки);
  • будь яке будівництво на ділянці підлягає погодженню з органами, визначеними законодавством.

4. ЖИТНИКУ Володимиру Васильовичу зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право власності на земельну ділянку по вул. Богдана Хмельницького, 24 в межах с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224481901:01:010:0136.

5. Надати Таращанській міській раді першочергове право на викуп приватизованої земельної ділянки по вул. Богдана Хмельницького, 24 в межах с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224481901:01:010:0136 при проведенні необхідних робіт по забудівлі, реконструкції та благоустрою відповідної території, для будівництва об’єктів загальнодержавних потреб та комунальної власності.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

червня 2021 року

№–10–VІІІ

Головний спеціаліст

__________ І.О.КОБДІД

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь