A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про внесення змін щодо місцезнаходження юридичної особи виконавчий комітет Таращанської міської ради 

Дата: 21.07.2021 10:23
Кількість переглядів: 132

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 00-12-VIII

 

27 липня 2021 року                                                                              м.Тараща

 

Про внесення змін щодо місцезнаходження

юридичної особи виконавчий комітет Таращанської міської ради 

 

Відповідно до статтей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Постанови Верховної ради України № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 року, Розпорядження Кабінету Міністрів України № 715-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області» від 12.06.2020 року,  Наказу Державного комітету зв’язку та інформатизації України № 121 «Про затвердження та введення в дію системи п'ятизначної поштової індексації» від 18.11.1999 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.12.1999 року за № 849/4142, в зв’язку з переїздом  апарату Таращанської міської ради та її виконавчого комітету в інше приміщення, міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Змінити адресу юридичної особи виконавчий комітет Таращанської міської ради, код ЄДРПОУ 40289376 з: поштовий індекс 09500, Україна, Київська область, Таращанський район, місто Тараща,  вулиця Шевченка, будинок 7,  на нову адресу юридичної особи: поштовий індекс 09501, Україна, Київська область, Білоцерківський район, місто Тараща,  вулиця Героїв Чорнобиля, будинок 1.

2.  Внести зміни щодо місцезнаходження юридичної особи – виконавчий комітет Таращанської міської ради, код ЄДРПОУ 40289376, до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

3. Доручити міському голові Таращанської міської ради Михайлу КРИВОШЕЄВУ здійснити державну реєстрацію внесення змін до відомостей про юридичну особу щодо місцезнаходження юридичної особи виконавчого комітету Таращанської міської ради в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля,  екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та корупцією.

 

 

Міський голова                                                                    Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

Виконавець______________ С. ПОТЕРЯЙКО

 

 

 

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 00-12-VIII

 

27 липня 2021 року                                                                              м.Тараща

 

Про внесення змін щодо місцезнаходження

юридичної особи Таращанська міська рада

 

Відповідно до статтей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Постанови Верховної ради України № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 року, Розпорядження Кабінету Міністрів України № 715-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області» від 12.06.2020 року,  Наказу Державного комітету зв’язку та інформатизації України № 121 «Про затвердження та введення в дію системи п'ятизначної поштової індексації» від 18.11.1999 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.12.1999 року за № 849/4142, в зв’язку з переїздом  апарату Таращанської міської ради та її виконавчого комітету в інше приміщення, міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Змінити адресу юридичної особи Таращанська міська рада, код ЄДРПОУ 04054955 з: поштовий індекс 09500, Україна, Київська область, Таращанський район, місто Тараща,  вулиця Шевченка, будинок 7,  на нову адресу юридичної особи: поштовий індекс 09501, Україна, Київська область, Білоцерківський район, місто Тараща,  вулиця Героїв Чорнобиля, будинок 1.

2.  Внести зміни щодо місцезнаходження юридичної особи –Таращанська міська рада, код ЄДРПОУ 04054955, до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

3. Доручити міському голові Таращанської міської ради Михайлу КРИВОШЕЄВУ здійснити державну реєстрацію внесення змін до відомостей про юридичну особу щодо місцезнаходження юридичної особи Таращанської міської ради в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля,  екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та корупцією.

 

 

Міський голова                                                                    Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

Автор проекту - керуюча справами виконавчого комітету

 

______________ С. ПОТЕРЯЙКО

 

В.о. начальника відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи

 

______________ Н. РІЗНИК

 

Заступник міського голови

 

______________ М. СТОРЧАК

 

 

Голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля,  екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та корупцією

 

______________ М. ФУРДИЧКА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь