A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про внесення змін до рішення Таращанської міської ради  від 24.12.2020р №77-02-VІІІ «Про затвердження Програми «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Таращанської міської ради «Таращанський центр первинної медичної (медико-с

Дата: 21.07.2021 10:46
Кількість переглядів: 79

               УКРАЇНА

    КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

               ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 00-12-VIII

 

27 липня 2021 р                                                                               м.Тараща

 

Про внесення змін до рішення Таращанської міської ради

 від 24.12.2020р №77-02-VІІІ «Про затвердження Програми

«Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Таращанської міської ради «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2021рік»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, врахувавши пропозиції постійної комісії Таращанської міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з молоддю, з питань реалізації державної регуляторної політики, засобів масової інформації, зв’язків з об’єднаннями громадян, врахувавши пропозиції постійної комісії Таращанської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, Таращанська міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до  Програми «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Таращанської міської ради «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги на 2021рік», а  саме:
    1. Внести зміни в Розділ 1 «Паспорт Програми»:

пункт 8 цифри «384,5» тис.грн замінити на «677,8» тис.грн

пункт 8.1 цифри «384,5» тис.грн замінити на «677,8» тис.грн.

    1. Внести зміни в Додаток 1  «Ресурсне забезпечення програми «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Таращанської міської ради «Таращанський цент первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2021 рік», виклавши його в новій редакції, що додається.

 

    1. Внести зміни в Додаток 2 «Показники продукту Програми «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Таращанської міської ради «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2021рік», виклавши його в новій редакції, що додається.

 

    1. Внести зміни в Додаток 3 «Напрямки діяльності та заходи Програми «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Таращанської міської ради «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на 2021рік», виклавши його в новій редакції, що додається.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Таращанської міської ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Міський голова                                                          Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

 

 

 

 

 

м. Тараща

27 липня 2021 р.

№00-12-VIII


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь