A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  на території Таращанської  міської територіальної  громади на 2021-2022 роки

Дата: 21.07.2021 10:53
Кількість переглядів: 115

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТаращанськА МІСЬКА  РАДА

 

РІШЕННЯ №00-12-VIII

 

 

 

    00 липня 2021року                                                                                    м. Тараща

 

Про створення місцевого матеріального

резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  на території

Таращанської  міської територіальної  громади на 2021-2022 роки

 

 

 Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в    Україні, пункту 15 частини 1  статті 19 та пункту18 частини 1 статті 20 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI, постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження  Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» з метою визначення механізму створення та використання матеріальних резервів для  запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, врахувавши  пропозиції постійної комісії Таращанської міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку промисловості та підприємництва, будівництва і ремонту доріг та комунікацій  Таращанська міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок створення та  використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Таращанської міської територіальної громади (додаток 1).
  2. Затвердити «Номенклатуру та обсяги  накопичення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Таращанської міської територіальної громади  на 2021-2022 роки (додаток 2).
  3. Визначити місцем зберігання місцевого матеріального резерву:
  • будівельних матеріалів - КП «Таращаблагоустрій», вул. В. Великого, 38-А, м. Тараща;
  • засобів для забезпечення виконання невідкладних відновлюваних робіт та запасів пально-мастильних матеріалів – Таращанська міська рада, вул. Шевченка, 7, м. Тараща;
  • лікарських засобів  та виробів медичного призначення – КНП Таращанської міської ради «Таращанська міська лікарня», вул.  Шевченка, 66, м. Тараща.
  1. Провідному спеціалісту відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, комунального майна, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій спільно з в.о. директора КП «Таращаблагоустрій», директором КНП Таращанської міської ради «Таращанська міська лікарня», начальником відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, комунального майна, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій:

1) забезпечити ведення обліку місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій на території Таращанської міської територіальної громади;

 2) проводити щорічну перевірку наявності, якості, умов зберігання та готовності до використання місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Таращанської міської територіальної громади.

5.   Рекомендувати  підприємствам, установам та організаціям Таращанської міської  територіальної громади незалежно від форми власності:

 1) взяти до відома, що матеріальні резерви створюються:

місцевого рівня - для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на відповідних підзвітних територіях;

об’єктового рівня -  для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на відповідних об’єктах;

 2) визначити та вжити заходів щодо створення матеріальних резервів в обсягах, що забезпечать виконання заходів щодо запобігання виникненню, проведення невідкладних робіт по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і надання невідкладної допомоги постраждалим громадянам.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, розвитку промисловості та підприємництва, будівництва і ремонту доріг та комунікацій.

 

 

Міський голова                                                                            Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

__ липня  2021 року

№ 00-12-VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь