A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про внесення доповнень до Словника Державного реєстру речових прав на нерухоме майно нових вулиць на території с. Ківшовата та с. Чернин Таращанської міської територіальної  громади, Білоцерківського району, Київської області

Дата: 21.07.2021 10:55
Кількість переглядів: 101

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТаращанськА МІСЬКА РАДА

 

                                                                                                 Проєкт

           РІШЕННЯ №__________

 ___________20_____р.                                                                 м. Тараща

 

Про внесення доповнень
до Словника
Державного реєстру

речових прав на нерухоме майно

нових вулиць на території с. Ківшовата та

с. Чернин Таращанської міської територіальної

 громади, Білоцерківського району, Київської області

 

Розглянувши подання виконавчого комітету Таращанської міської ради від 01 липня 2021 року № ___-вих-21, враховуючи Рішення Таращанської міської ради Київської області від 11.12.2020 р. №39-01-VIII "Про початок реорганізації Ківшоватської сільської ради шляхом приєднання до Таращанської міської ради Київської області", Рішення Таращанської міської ради Київської області від 11.12.2020 р. №52-01-VIII "Про початок реорганізації Чернинської сільської ради шляхом приєднання до Таращанської міської ради Київської області", рішення Таращанської міської ради Київської області від 26.02.2021 р. №211-06-VIII «Про затвердження Передавального акту Ківшоватської сільської ради» та рішення Таращанської міської ради Київської області від 26.02.2021 р. №241-06-VIII «Про затвердження Передавального акту Чернинської сільської ради» та пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, керуючись пунктом 41 статті 26 та пунктом 1 статті 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Таращанська міська рада Білоцерківського району Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Найменувати вулиці в населених пунктах Таращанської міської територіальної громади Білоцерківського району Київської області:
    1. в селі Ківшовата вулиця Гагаріна;
    2. в селі Чернин вулиця Аграрна.
  2. Сектору архітектури та містобудування виконавчого комітету Таращанської міської ради Білоцерківського району Київської області внести відомості про найменовані вулиці населених пунктів до Словника Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  3. Оприлюднити дане рішення шляхом його опублікування в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради протягом 10 робочих днів з дня його затвердження.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Максима СТОРЧАКА.

 

 

Міський голова                                                            Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

 

м. Тараща

___________20_____р.

№_________________


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь