A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва ,експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії в межах міста

Дата: 21.07.2021 13:20
Кількість переглядів: 72

 

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про затвердження

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в користування на умовах оренди

для розміщення, будівництва ,експлуатації та

обслуговування будівель і споруд об`єктів

передачі електричної та теплової енергії

в межах міста Тараща

 

Розглянувши заяву від 08.06.2021 року ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», місцезнаходження юридичної особи  вул. Київська, 2-Б, м. Вишневе, Київської області про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії площею 0,3555 га по вул. Степова, 28А в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:227:0020 та передачі у користування на умовах оренди земельної ділянки, доданий до неї Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії м. Тараща, вулиця Степова, 28А (ПС Тараща) на території Таращанської міської ради, Таращанського району, Київської області, виготовлений ТОВ «Інститут землеустрою «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ», Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 02.12.2019 року, згідно ст. 12, 65, 76, 93, 95, 96, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про оренду землі», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії ПрАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» м. Тараща, вулиця Степова, 28А (ПС Тараща) на території Таращанської міської ради, Таращанського району, Київської області, виготовлений ТОВ «Інститут землеустрою «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ».

2. Дати дозвіл ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», місцезнаходження юридичної особи вул. Київська, 2-Б, м. Вишневе, Київської області, на укладання договору оренди земельної ділянки по вул. Степова, 28А в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії площею 0,3555 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:227:0020 (Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 02.12.2019 року). терміном на 5 років.

3. Передати в користування на умовах оренди ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», місцезнаходження юридичної особи вул. Київська, 2-Б, м. Вишневе, Київської області, земельну ділянку по вул. Степова, 28А в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії площею 0,3555 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:227:0020 (Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 02.12.2019 року). терміном на 5 років та встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

4. Попередити ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» про наступні обмеження на використання земельної ділянки, яка передається в користування на умовах оренди по вул. Степова, 28А в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії площею 0,3555 га, кадастровий номер земельної 3224410101:01:227:0020:

  • земельна ділянка повинна використовуватись з дотриманням обов’язків землевласників та добросусідства;
  • без зміни цільового призначення та виконанні накладених обмежень (код 01.06.05 Класифікатора обмежень та обтяжень у використанні земельної ділянки);

5. ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право користування на умовах оренди на земельну ділянку по вул. Степова, 28А в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії площею 0,3555 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:227:0020.

 

 

Міський голова                                                                    Михайло  КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№–12–VІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь