A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах села Крива.

Дата: 21.07.2021 13:29
Кількість переглядів: 105

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №  -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                  м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у користування на умовах оренди

для будівництва та обслуговування будівель

торгівлі в межах села Крива.

 

Розглянувши заяву від 02.06.2021 року МОКРИЦЬКОЇ Тетяни Василівни, зареєстрованої вул. Пилипчука, 35 с. Крива Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0228 га у користування на умовах оренди, на якій розташована нежитлова будівля  по вулиці Розенкова, 15 в межах села Крива Білоцерківського району Київської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), додані копії паспорта громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, Договору оренди земельної ділянки, Технічної документації, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 93, 124, 181-185 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 19, 20, 22, 25, 26, 27 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська  міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл МОКРИЦЬКІЙ Тетяні Василівні, зареєстрованій вул. Пилипчука, 35 с. Крива Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2428008288 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0228 га по вулиці Розенкова, 15 в межах села Крива Білоцерківського району Київської області.

2. МОКРИЦЬКІЙ Тетяні Василівні укласти договір на виконання робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди.

4. Строк дії дозволу МОКРИЦЬКІЙ Тетяні Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

5. На період розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди МОКРИЦЬКІЙ Тетяні Василівні дати дозвіл на укладання договору оренди та передати в користування на умовах оренди земельну ділянку площею 0,0228 га з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Розенкова, 15 в межах села Крива Білоцерківського району Київської області терміном до 1 року.

6. Встановити ставку орендної плати у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  –12–VІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь