A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська рада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди Таращанському районному споживчому товариству в межах села Ріжки

Дата: 21.07.2021 13:58
Кількість переглядів: 32

 

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у користування

на умовах оренди Таращанському

районному споживчому товариству

в межах села Ріжки

 

         Розглянувши клопотання від 08.07.2021 року Таращанського районного споживчого товариства, місцезнаходження юридичної особи вул. Шевченка, 25 м. Тараща Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0824 га, на якій розташована нежитлова будівля по вулиці Леніна, 98 в межах села Ріжки Білоцерківського району Київської області та надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки на період розробки землевпорядної документації терміном на один рік з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, додані до нього копії Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи Серія А00 № 542161, Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Довідки № 246130 з Єдиного державного реєстру підприємств та товариство організацій України (ЄДРПОУ), Свідоцтва платника єдиного податку Серія Б № 538520, Свідоцтва про право власності на нерухоме майно, кадастрового плану земельної ділянки, Договору оренди земельної ділянки від 25.06.2020 року, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 93, 124, 181-185, Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст .ст. 19, 20, 22, 25, 26, 27 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська  міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл Таращанському районному споживчому товариству, місцезнаходження юридичної особи вул. Шевченка, 25 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний код юридичної особи 30117324, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди із земель громадської забудови, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0824 га по вулиці Леніна, 98 в межах села Ріжки Білоцерківського району Київської області.

2. Таращанському районному споживчому товариству укласти договір на виконання робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди.

4. Строк дії дозволу Таращанському районному споживчому товариству на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

5. На період розробки землевпорядної документації Таращанському районному споживчому товариству, місцезнаходження юридичної особи вул. Шевченка, 25 м. Тараща ідентифікаційний код юридичної особи 30117324, дати дозвіл на укладання договору оренди земельної ділянки площею 0,0824 га по вулиці Леніна, 98 в межах села Ріжки Білоцерківського району Київської області з функціональним використанням для роздрібної торгівлі та комерційних послуг із земель громадської забудови, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, терміном до 1 року.

6. Передати Таращанському районному споживчому товариству в користування на умовах оренди земельну ділянку із земель громадської забудови, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0824 га по вулиці Леніна, 98 в межах села Ріжки Білоцерківського району Київської області терміном до 1 року та встановити ставку орендної плати у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

 

 

Міський голова                                                                    Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№ – 12 – VІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь