A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби.

Дата: 21.07.2021 14:01
Кількість переглядів: 145

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на

розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у користування на умовах оренди

для сінокосіння та випасання худоби.

 

Розглянувши заяву від 11.06.2021 року РИБАЛКА Вячеслава Михайловича, зареєстрованого вул. Зелена, 52 с. Станишівка Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби орієнтовною площею 11,00 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами населеного пункту Станишівка Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорта громадянина України, картки платника податків, Реєстру наявності ідентифікованих і зареєстрованих в Реєстрі тварин, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 34, 93, 122, 124 «Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель с/г призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

                                            ВИРІШИЛА

 

  1. Надати дозвіл РИБАЛКУ Вячеславу Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби орієнтовною площею 11,00 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Станишівка Білоцерківського району Київської області (згідно викопіювання).
  2. РИБАЛКУ Вячеславу Михайловичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.
  3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.
  4. Строк дії дозволу РИБАЛКУ Вячеславу Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди встановити 1 рік від дня прийняття рішення.
  5. На період розробки документації із землеустрою укласти короткостроковий договір оренди земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби терміном до 1 року та встановити розмір орендної плати на рівні 3 % від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь