A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб за межами села Лука

Дата: 21.07.2021 14:03
Кількість переглядів: 112

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у користування на умовах оренди з

цільовим призначенням для рибогосподарських

потреб за межами села Лука

 

Розглянувши заяву від 17.06.2021 року ПРИМАЧЕНКО Катерини Василівни, зареєстрованої вул. Шевченка, 131 село Лука Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди із земель водного фонду під ставком «Великі Ярки» (став № 6) орієнтовною площею 5,4738 га для рибогосподарських потреб, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Лука Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорта гр. України, картки фізичної особи платника податків, копії попередніх договорів оренди водного об’єкта, викопіювання із зазначеним місцем розташування земельної ділянки, бажаної для відведення у користування, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель с/г призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст. ст. 12, 59, 122, Земельного кодексу України, ст. 12, 14, Закону України «Про аквакультуру» ст. 51 Водного кодесу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Надати ПРИМАЧЕНКО Катерині Василівні зареєстрованій вул. Шевченка, 131 село Лука Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2188206047 дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб із земель водного фонду орієнтовною площею 5,4738 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Лука Білоцерківського району Київської області.

2. Довести до відома ПРИМАЧЕНКО Катерині Василівні, що розроблений проект землеустрою підлягає розгляду Таращанською міською радою щодо його затвердження.

3. На період виготовлення землевпорядної документації укласти з ПРИМАЧЕНКО Катериною Василівною зареєстрованою вул. Шевченка, 131 село Лука Білоцерківського району Київської області договір оренди земельної ділянки під ставком «Великі Ярки» (став № 6) орієнтовною площею 5,4738 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Лука Білоцерківського району Київської області.

4. Орендну плату за користування земельною ділянкою під водним простором площею 5,4738 га встановити в розмірі 0,07 % від середнього розміру нормативно грошової оцінки 1,0 га землі сільськогосподарського призначення по Київській області станом на момент укладання договору оренди.

5. Попередити ПРИМАЧЕНКО Катерину Василівну про те, що договір оренди водного об’єкту укладається тільки за наявності землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки під водним простором та паспорту водного об’єкту.

6. Строк дії дозволу ПРИМАЧЕНКО Катерині Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для рибогосподарських потреб орієнтовною площею 5,4738 га в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Лука Білоцерківського району Київської області один рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№–12–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь