A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадського пасовища за межами села Круті Горби

Дата: 21.07.2021 14:26
Кількість переглядів: 79

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на

розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

для створення громадського пасовища

за межами села Круті Горби

 

Розглянувши клопотання від 08.06.2021 року уповноваженого для організації та документального оформлення громадських пасовищ КОЗАЧЕНКА Миколи Вікторовича, зареєстрованого с. Круті Горби Білоцерківського району Київської області про виділення землі під громадські пасовища та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадських пасовищ орієнтовною площею 6,00 га, кадастровий номер 3224482800:03:005:0098, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами населеного пункту Круті Горби, додані до неї світлокопії протоколу зборів жителів села Круті Горби, список жителів села Круті Горби, присутніх на зборах, положення про громадські пасовище, викопіювання на якому відображено місце розташування земельних ділянок, керуючись ст. ст. 12, 34, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель с/г призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

    1. Затвердити положення про громадські пасовища в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Круті Горби згідно додатку.
    2. Надати виконавчому комітету Таращанської міської ради дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадських пасовищ орієнтовною площею 6,00 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Круті Горби Білоцерківського району Київської області (згідно викопіювання земельна ділянки кадастровий номер 3224482800:03:005:0098).
    3. Надати дозвіл виконавчому комітету Таращанської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадських пасовищ орієнтовною площею 6,0 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Круті Горби Білоцерківського району Київської області (згідно викопіювання).
    4. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог законодавства.
    5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№ –12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь