A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Юшків Ріг.

Дата: 21.07.2021 14:45
Кількість переглядів: 99

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                  м.Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність в межах села Юшків Ріг.

 

Розглянувши заяву від 04.06.2021 року КОВАЛЬЧУКА Сергія Вікторовича, зареєстрованого по вул. Мічуріна, 9 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею: 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,36 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Садова, в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру, заяви Ковальчука В.С. - попереднього користувача, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, інформаційна довідка старости села Юшків Ріг, керуючись ст. ст. 12, 22, 40, 116, 118, 121, 122  Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл КОВАЛЬЧУКУ Сергію Вікторовичу, зареєстрованому по вул. Мічуріна, 9 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2698708434 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Садова,  в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл КОВАЛЬЧУКУ Сергію Вікторовичу, зареєстрованому по вул. Мічуріна, 9 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2698708434 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,36 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Садова в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. КОВАЛЬЧУКУ Сергію Вікторовичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу КОВАЛЬЧУКУ Сергію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь