A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Лука.

Дата: 21.07.2021 14:46
Кількість переглядів: 128

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність в межах села Лука.

 

Розглянувши заяву від 03.06.2021 року МАКОВЕЦЬКОЇ Ольги Петрівни, зареєстрованої вул. Світанкова, 17 в с. Лука Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею: 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,08 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Молодіжна в межах села Лука Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, картки платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, ріг керуючись ст. ст. 12, 22, 40, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл МАКОВЕЦЬКЙ Ользі Петрівні, зареєстрованій  вул. Світанкова, 17 в с. Лука Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3553812221 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Молодіжна,  в межах села Лука Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл МАКОВЕЦЬКЙ Ользі Петрівні, зареєстрованій  вул. Світанкова, 17 в с. Лука Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3553812221 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,08 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Молодіжна в межах села Лука Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. МАКОВЕЦЬКЙ Ользі Петрівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу МАКОВЕЦЬКЙ Ользі Петрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь