A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруду в межах се

Дата: 21.07.2021 14:47
Кількість переглядів: 143

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                              м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруду

в межах села Чернин.

 

Розглянувши заяву від 04.06.2021 року ШВИДКОЇ Марії Павлівни, зареєстрованої по вул.Павліченка, 28 кв. 186 в м. Біла Церква Київської області, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність орієнтовною площею: 0,1377 га кадастровий номер 3224488201:01:011:0032 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лобківка, 8 в межах села Чернин Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, картки платника податків, договору купівлі – продажу житлового будинку, Витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 22, 40, 116, 118, 121, Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ШВИДКІЙ Марії Павлівні, зареєстрованій вул. Павліченка, 28 кв. 186 в м. Біла Церква Київської області ідентифікаційний номер 3195001361, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність орієнтовною площею 0,1377 га, кадастровий номер 3224488201:01:011:0032, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Лобківка, 8 в межах села Чернин Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. ШВИДКІЙ Марії Павлівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу ШВИДКІЙ Марії Павлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№– 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь