A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів в межах міста Тараща.

Дата: 21.07.2021 14:48
Кількість переглядів: 84

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня  2021 року                                                                         м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у

власність для будівництва індивідуальних

гаражів в межах міста Тараща.

 

Розглянувши заяву від 02.06.2021 року КУЛЬЧІЦЬКОГО Сергія Миколайовича, зареєстрованого вул. Михайлівська, 12 м. Тараща Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,008 га для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Пролетарська в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, картки фізичної особи -  платника податків, копія витягу з рішення № 24 Виконкому міської ради, фрагмент плану забудови ділянки, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл КУЛЬЧІЦЬКОМУ Сергію Миколайовичу зареєстрованому вул. Михайлівська, 12 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2265005077 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуальних гаражів орієнтовною площею 0,008 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Пролетарська в межах міста Тараща Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. КУЛЬЧІЦЬКОМУ Сергію Миколайовичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу КУЛЬЧІЦЬКОМУ Сергію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№– 12 – VІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь