A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами села Степок

Дата: 21.07.2021 16:10
Кількість переглядів: 112

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -11-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

для ведення особистого селянського

господарства в межах та за межами села Степок

 

Розглянувши заяву від 24.05.2021 року ЯСЕНОВОГО Анатолія Петровича, зареєстрованого вул. Перемоги, 41 с. Кирдани Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність орієнтовною площею 1,3077 га в межах села Степок та земельної ділянки орієнтовною площею 0,6550 га за межами села Степок для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Таращанської міської ради Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорта громадянина України, картки платника податків викопіювання на яких відображено місце розташування земельних ділянок, взявши до уваги що земельна ділянка вказана заявником за межами села Степок відповідно до наявної землевпорядної документації має цільове призначення для сінокосіння та випасання худоби (пасовище) та не відповідає призначенню земельної ділянки вказаної в заяві та принципам землеустрою визначеними статтями 2, 6 Закону України «Про землеустрій», а також враховуючи, що використання земельних ділянок способами, що погіршують їх якості забороняється відповідно до ст. 37 Закону України «Про охорону земель», керуючись ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ЯСЕНОВОМУ Анатолію Петровичу, зареєстрованому вул. Перемоги, 41 с. Кирдани Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2682121118 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,3077 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Степок Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2ЯСЕНОВОМУ Анатолію Петровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт врахувавши під’їзні шляхи до суміжних земельних ділянок громадян України.

4. Строк дії дозволу ЯСЕНОВОМУ Анатолію Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

5. Відмовити ЯСЕНОВОМУ Анатолію Петровичу, зареєстрованому вул. Перемоги, 41 с. Кирдани Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2682121118 в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6550 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Степок Білоцерківського району Київської області.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня  2021 року

№  – 11 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

_________ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь