A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Станишівка.

Дата: 21.07.2021 16:22
Кількість переглядів: 61

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -11-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

для ведення особистого селянського

господарства в межах села Станишівка.

 

Розглянувши заяву від 24.05.2021 року СІРЕНКА Богдана Юрійовича, зареєстрованого вул. Шевченка, 14 с. Станишівка Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною орієнтовною площею 2,00 га з них: 0,85 га та 1,15 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради Білоцерківського району Київської області в межах села Станишівка, додані до неї копії паспорта громадянина України, картки платника податків, викопіювання на яких відображено місця розташування земельних ділянок, керуючись ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

  1. Дати дозвіл СІРЕНКУ Богдану Юрійовичу зареєстрованому вул. Шевченка, 14 с. Станишівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3551108118 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,85 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Станишівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.
  2. Дати дозвіл СІРЕНКУ Богдану Юрійовичу зареєстрованому              вул. Шевченка, 14 с. Станишівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3551108118 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,15 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Станишівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. СІРЕНКУ Богдану Юрійовичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу СІРЕНКУ Богдану Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 11 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

_________ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь