A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Лісовичі.

Дата: 21.07.2021 16:26
Кількість переглядів: 86

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -11-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства в межах села Лісовичі.

 

Розглянувши заяву від 25.05.2021 року КОНОВАЛ Аліни Петрівни, зареєстрованої вул. Перемоги, 95 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,15 га для ведення особистого селянського господарства та площею 0,40 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Лісовичі Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про внесення відомостей до єдиного державного демографічного реєстру, картки фізичної особи - платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельних ділянок , керуючись ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл КОНОВАЛ Аліні Петрівні зареєстрованій вул. Перемоги, 95 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської ідентифікаційний номер 3442414787 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,15 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Лісовичі Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл КОНОВАЛ Аліні Петрівні зареєстрованій вул. Перемоги, 95 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської ідентифікаційний номер 3648804726 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,40 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Лісовичі Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. КОНОВАЛ Аліні Петрівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу КОНОВАЛ Аліні Петрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 11 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

_________ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь