A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Круті Горби.

Дата: 21.07.2021 16:39
Кількість переглядів: 120

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -11-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність для ведення

особистого селянського господарства в межах

села Круті Горби.

 

Розглянувши заяву від 26.05.2021 року СЕВІМЛІ Лідії Василівни, зареєстрованої вул. Літинська, 1-Б, кв.32, м. Київ про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність по вулиці Тараса Шевченка орієнтовною площею 0,07 га для ведення особистого селянського господарства, по вулиці Польова орієнтовною площею 0,11 га для ведення особистого селянського господарства та по вулиці Тараса Шевченка площею 0,08 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Круті Горби Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, довідки про реєстрацію місця проживання особи, картки платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельних ділянок, керуючись ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл СЕВІМЛІ Лідії Василівні зареєстрованій вул. Літинська, 1-Б, кв. 32, м. Київ ідентифікаційний номер 3291800281 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,07 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Тараса Шевченка в межах села Круті Горби Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл СЕВІМЛІ Лідії Василівні зареєстрованій вул. Літинська, 1-Б, кв. 32, м. Київ ідентифікаційний номер 3291800281 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,11 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Польова в межах села Круті Горби, Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. Дати дозвіл СЕВІМЛІ Лідії Василівні зареєстрованій вул. Літинська, 1-Б, кв. 32 м. Київ ідентифікаційний номер 3291800281 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,08 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Тараса Шевченка в межах села Круті Горби Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

4. СЕВІМЛІ Лідії Василівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

5. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

6. Строк дії дозволу СЕВІМЛІ Лідії Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 11 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь