A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Лісовичі.

Дата: 22.07.2021 08:07
Кількість переглядів: 76

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -11-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

для ведення особистого селянського

господарства в межах села Лісовичі.

 

Розглянувши заяву від 31.05.2021 року НАЗАРЕВИЧ Марії Василівни зареєстрованої вул. Молодіжна, 53 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею 1,08 га з них: 0,57 га по вулиці Баляса та 0,51 га по вулиці Молодіжна в адміністративних межах Таращанської міської ради Білоцерківського району Київської області в межах села Лісовичі, додані до неї копії паспорта громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, викопіювання на яких відображено місця розташування земельних ділянок, керуючись ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

  1. Дати дозвіл НАЗАРЕВИЧ Марії Василівні, зареєстрованій вул. Молодіжна, 53 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 1384803447, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,57 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Баляса в межах села Лісовичі Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.
  2. Дати дозвіл НАЗАРЕВИЧ Марії Василівні, зареєстрованій вул. Молодіжна, 53 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 1384803447, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,51 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Молодіжна в межах села Лісовичі Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. НАЗАРЕВИЧ Марії Василівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу НАЗАРЕВИЧ Марії Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

 

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 11 – VІІІ

 

Головний спеціаліст

______ Я.В. Бутенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь