A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Володимирівка.

Дата: 22.07.2021 09:15
Кількість переглядів: 125

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства в межах

села Володимирівка.

 

Розглянувши заяву від 04.06.2021 року вхідний № 1469 та заяву від 04.06.2021 року вхідний № 1470 БОРОВИКА Володимира Івановича, зареєстрованого вул. Польова, 2 с. Володимирівка  Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею 0,55 га, з них : земельна ділянка орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Шевченка, 30 в межах села Володимирівка та земельна ділянка орієнтовною площею 0,30 га по вул. Вовківщина, 28 в межах села Володимирівка Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, графічні матеріали з бажаним місцем розташування земельних ділянок, керуючись ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл БОРОВИКУ Володимиру Івановичу, зареєстрованому вул. Польова, 2 с. Володимирівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2792917655, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Шевченка, 30 в межах села Володимирівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл БОРОВИКУ Володимиру Івановичу, зареєстрованому вул. Польова, 2 с. Володимирівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2792917655, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,30 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Вовківщина, 28 в межах села Володимирівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. БОРОВИКУ Володимиру Івановичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу БОРОВИКУ Володимиру Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№– 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь