A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Потоки.

Дата: 22.07.2021 09:17
Кількість переглядів: 72

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства в межах села Потоки.

 

Розглянувши заяву від 04.06.2021 року ЯКОВЕНКА Василя Анатолійовича, зареєстрованого вул. Дубровського, 11 с. Потоки Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною орієнтовною площею 0,48 га з них : земельна ділянка орієнтовною площею 0,10 га, по вул. Дубровського, 11 для ведення особистого селянського господарства, земельна ділянка орієнтовною площею 0,21 га по вул. Дубровського для ведення особистого селянського господарства та земельна ділянка орієнтовною площею 0,17 га по вул. Дубровського для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Потоки Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, довідки про реєстрацію місця проживання особи, картки платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельних ділянок , керуючись ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ЯКОВЕНКУ Василю Анатолійовичу, зареєстрованому вул. Дубровського, 11 с. Потоки ідентифікаційний номер 2669003631 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,10 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Дубровського,  11 в межах села Потоки, Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ЯКОВЕНКУ Василю Анатолійовичу, зареєстрованому вул. Дубровського, 11 с. Потоки ідентифікаційний номер 2669003631 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,21 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Дубровського в межах села Потоки, Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. Дати дозвіл ЯКОВЕНКУ Василю Анатолійовичу зареєстрованому вул. Дубровського, 11 с. Потоки ідентифікаційний номер 2669003631 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,17 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Дубровського в межах села Потоки Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

4. ЯКОВЕНКУ Василю Анатолійовичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

5. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

6. Строк дії дозволу ЯКОВЕНКУ Василю Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь