A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського  господарства за межами та в межах села Лісовичі.

Дата: 22.07.2021 09:18
Кількість переглядів: 69

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту  землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського  господарства за межами

та в межах села Лісовичі.

 

Розглянувши заяву від 04.06.2021 року ЧАЙКИ Ігоря Олександровича, зареєстрованого вул. Берегова, 45 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею 1,43 га з них: земельна ділянка орієнтовною площею 1,15 га яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межах с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області та земельна ділянка орієнтовною площею 0,28 га яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, картки фізичної особи - платника податків, викопіювання на яких відображено місця розташування земельних ділянок, взявши до уваги дані лісового кадастру згідно якого земельна ділянка площею 1,15 га, розташована за межами села Лісовичі відноситься до земель лісового фонду, керуючись Законом України «Про охорону земель» Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 55, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 5 Лісового кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ЧАЙЦІ Ігорю Олександровичу, зареєстрованому вул. Берегова, 45 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3271108152 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,28 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Лісовичі Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. ЧАЙЦІ Ігорю Олександровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт, врахувавши під’їзні шляхи до земельних ділянок суміжних користувачів.

4. Строк дії дозволу ЧАЙЦІ Ігорю Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

5. Відмовити ЧАЙЦІ Ігорю Олександровичу, зареєстрованому вул. Берегова, 45 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3271108152 в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,15 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Лісовичі Білоцерківського району Київської області.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня  2021 року

№– 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь