A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами та в межах села Лісовичі.

Дата: 22.07.2021 09:56
Кількість переглядів: 92

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-11-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства за межами

та в межах села Лісовичі.

 

Розглянувши заяву від 31.05.2021 року ОНИЩЕНКА Петра Петровича зареєстрованого вул. Молодіжна, 53 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею 1,70 га з них: земельна ділянка площею 0,45 га яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Баляса в межах с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області, земельні ділянки площею 0,45 га та площею 0,80 га які розташовані в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Лісовичі Білоцерківського району Київської області додані до неї копії паспорту громадянина України, картки платника податків, викопіювання на яких відображено місця розташування земельних ділянок, взявши до уваги наявну землевпорядну документацію згідно якої земельна ділянка площею 0,45 га, яка розташована за межами села Лісовичі за складом угідь відноситься до земель сінокосіння та випасання худоби, керуючись Законом України «Про охорону земель» Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ОНИЩЕНКУ Петру Петровичу зареєстрованому вул. Молодіжна, 53 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2444403470 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,45 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Баляса в межах села Лісовичі Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ОНИЩЕНКУ Петру Петровичу зареєстрованому вул. Молодіжна, 53 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2444403470 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,80 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Лісовичі Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. Відмовити ОНИЩЕНКУ Петру Петровичу зареєстрованому вул. Молодіжна, 53 с. Лісовичі Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2444403470 в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,45 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Лісовичі Білоцерківського району Київської області.

4. ОНИЩЕНКУ Петру Петровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

5. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт, врахувавши під’їзні шляхи до земельних ділянок суміжних користувачів.

6. Строк дії дозволу ОНИЩЕНКУ Петру Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня  2021 року

№– 11 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь