A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами села Ківшовата.

Дата: 22.07.2021 10:31
Кількість переглядів: 127

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -11-VIII

 

Липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства за межами

села Ківшовата.

 

Розглянувши заяву від 01.06.2021 року ЦЕХМІСТЕР Тетяни Анатоліївни зареєстрованої вул. Гагаріна-2, 49 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею 2,00 га, які розташовані в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Ківшовата Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного, викопіювання на якому відображені місця розташування земельних ділянок, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

  1. Дати дозвіл ЦЕХМІСТЕР Тетяні Анатоліївні зареєстрованій вул. Гагаріна-2, 49 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2425504426 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,80 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Ківшовата Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.
  2. Дати дозвіл ЦЕХМІСТЕР Тетяні Анатоліївні зареєстрованій вул. Гагаріна-2, 49 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2425504426 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,10 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Ківшовата Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. ЦЕХМІСТЕР Тетяні Анатоліївні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу ЦЕХМІСТЕР Тетяні Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№– 11 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь