A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська рада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами та в межах села Велика  Березянка.

Дата: 22.07.2021 10:33
Кількість переглядів: 50

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства за межами

та в межах села Велика  Березянка.

 

Розглянувши заяву від 02.06.2021 року ШАРАТИ Миколи Дмитровича, зареєстрованого вул. Революції, 18 м. Тараща Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею до 2,00 га з них: земельна ділянка орієнтовною площею 0,90 га та земельна ділянка орієнтовною площею 0,85 га, які розташовані в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, картки фізичної особи - платника податків, викопіювання на яких відображено місця розташування земельних ділянок, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ШАРАТІ Миколі Дмитровичу зареєстрованому вул. Революції, 18 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 1179319157 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,90 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ШАРАТІ Миколі Дмитровичу зареєстрованому вул. Революції, 18 м. Тараща Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 1179319157 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,85 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. ШАРАТІ Миколі Дмитровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт, врахувавши під’їзні шляхи до земельних ділянок суміжних користувачів.

5. Строк дії дозволу ШАРАТІ Миколі Дмитровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня  2021 року

№– 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь