A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність для ведення особистого селянського господарства за межами та в межах села Круті Горби.

Дата: 22.07.2021 10:39
Кількість переглядів: 86

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок  у

власність для ведення особистого

селянського господарства за межами

та в межах села Круті Горби.

 

Розглянувши заяву від 04.06.2021 року КОМАРОВА Андрія Юрійовича зареєстрованого вул. Героїв Оборони, 10А кв. 41 м. Київ про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею 2,0 га з них: земельна ділянка площею 0,70 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Круті Горби Білоцерківського району Київської області, земельні ділянки площею 0,55 га та площею 0,75 га, які розташовані в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Круті Горби Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, викопіювання на яких відображено місця розташування земельних ділянок, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл КОМАРОВУ Андрію Юрійовичу зареєстрованому вул. Героїв Оборони, 10А кв. 41 м. Київ ідентифікаційний номер 2336417097 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,70 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Круті Горби Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл КОМАРОВУ Андрію Юрійовичу зареєстрованому вул. Героїв Оборони, 10А кв. 41 м. Київ ідентифікаційний номер 2336417097 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,55 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Круті Горби Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. Дати дозвіл КОМАРОВУ Андрію Юрійовичу зареєстрованому вул. Героїв Оборони, 10А кв. 41 м. Київ ідентифікаційний номер 2336417097 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,75 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Круті Горби Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

4. КОМАРОВУ Андрію Юрійовичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

5. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт, врахувавши під’їзні шляхи до земельних ділянок суміжних користувачів.

6. Строк дії дозволу КОМАРОВУ Андрію Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня  2021 року

№– 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь