A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами села Дубівка.

Дата: 22.07.2021 11:35
Кількість переглядів: 106

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства в межах

та за межами села Дубівка.

 

Розглянувши заяву від 08.06.2021 року ЗАРІЦЬКОГО Бориса Валентиновича зареєстрованого по вул. Шкільна, 3 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною площею 0,29 га з них: земельна ділянка площею 0,15 га  в межах с. Дубівка для ведення особистого селянського господарства та земельна ділянка площею 0,14 га за межами с. Дубівка для ведення особистого селянського господарства, в адміністративних межах Таращанської міської ради Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи, картки фізичної особи - платника податків, викопіювання на яких відображено місця розташування земельних ділянок, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ЗАРІЦЬКОМУ Борису Валентиновичу зареєстрованому вул. Шкільна, 3 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2898409712 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,15 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ЗАРІЦЬКОМУ Борису Валентиновичу зареєстрованому вул. Шкільна, 3 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області  ідентифікаційний номер 2898409712 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,14 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. ЗАРІЦЬКОМУ Борису Валентиновичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу ЗАРІЦЬКОМУ Борису Валентиновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь