A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами села Дубівка.

Дата: 22.07.2021 11:38
Кількість переглядів: 86

 

 

          УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

          ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ №-12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність для ведення особистого

селянського господарства за межами села Дубівка.

 

Розглянувши заяву від 08.06.2021 року ПОШЕЛЮЖНОЇ Лесі Мамаллай зареєстрованої вул. Вишнева, 6 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною площею 1,02 га з них: земельна ділянка площею 0,24 га для ведення особистого селянського господарства, земельна ділянка площею 0,34 га для ведення особистого селянського господарства та земельна ділянка площею 0,44 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, викопіювання на яких відображено місця розташування земельних ділянок, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

1. Дати дозвіл ПОШЕЛЮЖНІЙ Лесі Мамаллай зареєстрованій вул. Вишнева, 6 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області  ідентифікаційний номер 3035520721 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,24га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ПОШЕЛЮЖНІЙ Лесі Мамаллай зареєстрованій вул. Вишнева, 6 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області  ідентифікаційний номер 3035520721 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,34 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. Дати дозвіл ПОШЕЛЮЖНІЙ Лесі Мамаллай зареєстрованій вул. Вишнева, 6 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3035520721 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,44 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

4. ПОШЕЛЮЖНІЙ Лесі Мамаллай укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

5. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

6. Строк дії дозволу ПОШЕЛЮЖНІЙ Лесі Мамаллай на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 12 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь