A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами села Дубівка

Дата: 22.07.2021 12:00
Кількість переглядів: 92

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

для ведення особистого селянського

господарства за межами села Дубівка

 

Розглянувши заяву від 08.06.2021 року МАЙСТРЕНКО Любові Миколаївни зареєстрованої вул. Благовіщенська, 3 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею 0,63 га, з них: земельна ділянка орієнтовною площею 0,30 га та земельна ділянка орієнтовною площею 0,33 га, які розташовані в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області, додані копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, графічні матеріали з бажаним місцем розташування земельної ділянки, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 22, 116, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська  міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

  1. Дати дозвіл МАЙСТРЕНКО Любові Миколаївні зареєстрованій вул. Благовіщенська, 3 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 2660404168 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,30 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.
  2. Дати дозвіл МАЙСТРЕНКО Любові Миколаївні зареєстрованій вул. Благовіщенська, 3 с. Дубівка Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 2660404168 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,33 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. МАЙСТРЕНКО Любові Миколаївні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу МАЙСТРЕНКО Любові Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№–12–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь