A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами села Дубівка

Дата: 22.07.2021 13:00
Кількість переглядів: 101

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

для ведення особистого селянського

господарства за межами села Дубівка

 

Розглянувши заяву від 08.06.2021 року СВИРИДЕНКО Тетяни Василівни зареєстрованої вул. с. Дубівка Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства загальною орієнтовною площею 0,63 га з них: земельна ділянка орієнтовною площею 0,15 га та земельна ділянка орієнтовною площею 0,48 га які розташовані в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області, додані копії паспорту громадянина України, картки платника податків, графічні матеріали з бажаним місцем розташування земельної ділянки, керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», ст. ст. 12, 22, 116, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська  міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

 

  1. Дати дозвіл СВИРИДЕНКО Тетяні Василівні зареєстрованій с. Дубівка Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 3586501827 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,15 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.
  2. Дати дозвіл СВИРИДЕНКО Тетяні Василівні зареєстрованій с. Дубівка Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 3586501827 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,48 га, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради за межами села Дубівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. СВИРИДЕНКО Тетяні Василівні укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельних ділянок провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу СВИРИДЕНКО Тетяні Василівні на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№–12–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь