A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Станишівка.

Дата: 22.07.2021 13:03
Кількість переглядів: 123

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -11-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність в межах села Станишівка.

 

Розглянувши заяву від 24.05.2021 ДРАГАНА Юрія Петровича, зареєстрованого по просп. Рокосовського, 8 А, кв. 5 м. Київ, про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  площею 0,4488 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Колгоспна, 24 в межах села Станишівка Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, викопіювання на яких відображені місця розташування земельних ділянок, взявши до уваги відсутність правовстановлюючих документів на житлову будівлю по вул. Колгоспна, 24 в межах села Станишівка, які надають право користування земельною ділянкою в цілому, керуючись ст. ст. 12, 22, 40, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити ДРАГАНУ Юрію Петровичу, зареєстрованому просп. Рокосовського, 8 А, кв. 5 м. Київ, ідентифікаційний номер 3028300937 у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Колгоспна, 24 в межах села Станишівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Відмовити ДРАГАНУ Юрію Петровичу, зареєстрованому просп. Рокосовського, 8 А, кв. 5 м. Київ, ідентифікаційний номер 3028300937 у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,4488 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Колгоспна в межах села Станишівка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№  – 11 – VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь