A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в межах села Лук`янівка

Дата: 22.07.2021 16:02
Кількість переглядів: 109

 

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських  будівель і споруд

в межах села Лук`янівка

 

         Розглянувши заяву від 05.07.2021 року П`ЯТЕЦЬКОЇ Антоніни Антипівни, зареєстрованої вул. Перемоги, 2, с. Лук`янівка, Білоцерківського району, Київської області, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташований житловий будинок та передачі у власність земельної ділянки площею 0,2500 га кадастровий номер земельної ділянки 3224483601:01:004:0044 по вул. Перемоги, 2 в межах села Лук`янівка, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), додану Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться у користуванні гр. П`ятецької Антоніни Антипівни для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в с. Лук`янівка, вул. Перемоги, 2, Білоцерківського району, Київської області, виготовлену ФОП Маліков Анатолій Вікторович, Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 01.07.2021 року, згідно ст. 12, 40, 81, 110, 111, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

1. Затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться у користуванні гр. П`ятецької Антоніни Антипівни для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в с. Лук`янівка, вул. Перемоги, 2, Білоцерківського району, Київської області, виготовлену ФОП Маліков Анатолій Вікторович.

2. Передати у власність П`ЯТЕЦЬКІЙ Антоніні Антипівні, зареєстрованій вул. Перемоги, 2, с. Лук`янівка, Білоцерківського району, Київської області, ідентифікаційний номер 1147601148 земельну ділянку по вул. Перемоги, 2 в межах села Лук`янівка, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224483601:01:004:0044 (Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 30.06.2021 року).

3. Попередити П`ЯТЕЦЬКУ Антоніну Антипівну про наступні обмеження на використання земельної ділянки, яка передається у власність по вул. Перемоги, 2 в межах села Лук`янівка, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224483601:01:004:0044:

  • земельна ділянка повинна використовуватись з дотриманням обов’язків землевласників та добросусідства;
  • без зміни цільового призначення та виконанні накладених обмежень (код 01.06.05 Класифікатора обмежень та обтяжень у використанні земельної ділянки);
  • будь яке будівництво на ділянці підлягає погодженню з органами, визначеними законодавством.

4. П`ЯТЕЦЬКІЙ Антоніні Антипівні зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право власності на земельну ділянку по вул. Перемоги, 2 в межах села Лук`янівка, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224483601:01:004:0044.

5. Надати Таращанській міській раді першочергове право на викуп приватизованої земельної ділянки по вул. Перемоги, 2 в межах села Лук`янівка, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224483601:01:004:0044 при проведенні необхідних робіт по забудівлі, реконструкції та благоустрою відповідної території, для будівництва об’єктів загальнодержавних потреб та комунальної власності.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№–12–VІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь